Echipa

National Sales Manager

Nicusor Paduraru

tel: 0748.271.427

e-mail: nicusor.paduraru@policolor.ro


Senior Technic Expert

Simona Eustafievici

tel: 0746.271.300

e-mail: simona.eustafievici@policolor.ro


Project Manager

Georgiana Dumitrescu

tel: 0751.258.794

e-mail: georgiana.dumitrescu@policolor.ro



Area Sales Manager

Florian Dumitriu

tel: 0748.27.14.03

e-mail: florian.dumitriu@policolor.ro


Area Sales Manager

Nicolae Lefter

tel: 0746.27.13.90

e-mail: nicolae.lefter@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Simion

tel: 0748.271.405

e-mail: gabriel.simion@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Simion

tel: 0748.271.405

e-mail: gabriel.simion@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Simion

tel: 0748.271.405

e-mail: gabriel.simion@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Simion

tel: 0748.271.405

e-mail: gabriel.simion@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Simion

tel: 0748.271.405

e-mail: gabriel.simion@policolor.ro

Area Sales Manager

Nicolae Lefter

tel: 0746.27.13.90

e-mail: nicolae.lefter@policolor.ro

Area Sales Manager

Nicolae Lefter

tel: 0746.27.13.90

e-mail: nicolae.lefter@policolor.ro

Area Sales Manager

Nicolae Lefter

tel: 0746.27.13.90

e-mail: nicolae.lefter@policolor.ro

Area Sales Manager

Nicolae Lefter

tel: 0746.27.13.90

e-mail: nicolae.lefter@policolor.ro

Area Sales Manager

Florian Dumitriu

tel: 0748.27.14.03

e-mail: florian.dumitriu@policolor.ro

Area Sales Manager

Florian Dumitriu

tel: 0748.27.14.03

e-mail: florian.dumitriu@policolor.ro

Area Sales Manager

Florian Dumitriu

tel: 0748.27.14.03

e-mail: florian.dumitriu@policolor.ro

Area Sales Manager

Florian Dumitriu

tel: 0748.27.14.03

e-mail: florian.dumitriu@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Pal

tel: 0741.278.008

e-mail: gabriel.pal@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Pal

tel: 0741.278.008

e-mail: gabriel.pal@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Pal

tel: 0741.278.008

e-mail: gabriel.pal@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Pal

tel: 0741.278.008

e-mail: gabriel.pal@policolor.ro

Area Sales Manager

Gabriel Pal

tel: 0741.278.008

e-mail: gabriel.pal@policolor.ro

Area Sales Manager

Sorin Barba

tel: 0723.64.42.58

e-mail: sorin.barba@policolor.ro

Area Sales Manager

Sorin Barba

tel: 0723.64.42.58

e-mail: sorin.barba@policolor.ro

Area Sales Manager

Sorin Barba

tel: 0723.64.42.58

e-mail: sorin.barba@policolor.ro

Area Sales Manager

Valentin Portase

tel: 0740.271.169

e-mail: valentin.portase@policolor.ro

Area Sales Manager

Klaus Bednarszky

tel: 0743.27.12.44

e-mail: klaus.bednarszky@policolor.ro

Area Sales Manager

Mihai Kovacs

tel: 0740.27.11.26

e-mail: mihai.kovacs@policolor.ro

Area Sales Manager

Mihai Kovacs

tel: 0740.27.11.26

e-mail: mihai.kovacs@policolor.ro

Area Sales Manager

Mihai Kovacs

tel: 0740.27.11.26

e-mail: mihai.kovacs@policolor.ro

Area Sales Manager

Sorin Barba

tel: 0723.64.42.58

e-mail: sorin.barba@policolor.ro

Area Sales Manager

Sorin Barba

tel: 0723.64.42.58

e-mail: sorin.barba@policolor.ro

Area Sales Manager

Sorin Barba

tel: 0723.64.42.58

e-mail: sorin.barba@policolor.ro

Area Sales Manager

Klaus Bednarszky

tel: 0743.27.12.44

e-mail: klaus.bednarszky@policolor.ro

Area Sales Manager

Klaus Bednarszky

tel: 0743.27.12.44

e-mail: klaus.bednarszky@policolor.ro

Area Sales Manager

Klaus Bednarszky

tel: 0743.27.12.44

e-mail: klaus.bednarszky@policolor.ro

Area Sales Manager

Klaus Bednarszky

tel: 0743.27.12.44

e-mail: klaus.bednarszky@policolor.ro

Area Sales Manager

Valentin Portase

tel: 0740.271.169

e-mail: valentin.portase@policolor.ro

Area Sales Manager

Valentin Portase

tel: 0740.271.169

e-mail: valentin.portase@policolor.ro

Area Sales Manager

Valentin Portase

tel: 0740.271.169

e-mail: valentin.portase@policolor.ro

Area Sales Manager

Valentin Portase

tel: 0740.271.169

e-mail: valentin.portase@policolor.ro

Area Sales Manager

Valentin Portase

tel: 0740.271.169

e-mail: valentin.portase@policolor.ro

Area Sales Manager

Mihai Kovacs

tel: 0740.27.11.26

e-mail: mihai.kovacs@policolor.ro

Area Sales Manager

Mihai Kovacs

tel: 0740.27.11.26

e-mail: mihai.kovacs@policolor.ro




Dacă sunteți în căutarea unei soluții pentru o nevoie specifică vă rugăm să ne contactați.